Anne –baba olmak kuşkusuz dünyanın en özel en unutulmaz anlarından biridir.Bu mutlu gününde çalışanlarınızın,iş ortaklarınızın yeni bebek mutluluğuna ortak olmak için özenle hazırlanmış kalıcıve farklı anne ve bebek ürünlerini,bebek hediyelerini bir araya getirdik.


Hepimiz hayatımızın önemli bir bölümünü iş yerinde geçiriyoruz önemli bir bölümünü onlarla paylaşıyoruz. Bu nedenle en özel anlardan biri olan yeni bebek heyecanında duygularımızı göstermek, onlara özel hediyelerle duygularımızı ifade etmek isteriz.


www.bikuzu.com olarak bebeğin ismine özel hazırlanmış ya da şirketinizin logosunun,isminin yer aldığı isme özel bebek hediyeleri,bebek bezinden yapılan bebek bezi pastaları,bebek hediye sepetleri,giyilebilir çiçek buketleri gibi farklı doğum hediyesi kategorileri ile istediğiniz bütçe ve konseptte seçenekler sunmaktayız.


Hediye kartı alternatifi ile dilerseniz yeni anne ve babalar ihtiyaçları doğrultusunda kendi ürünlerini kendileri seçebilirler.


Şirket çalışanlarınıza doğum hediyesi vermek ,detaylı bilgi almak ve ürünlerimizi yakından görmek içininfo@bikuzu.com mail adresinden ya da 05336667276 numaralı telefondan kurumsal satış departmanımıza ulaşabilirsiniz.


BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

  • Çalışanların %97’si takdir edilmenin önemli olduğunu düşünüyor.
  • Çalışan ödüllendirme programları uygulandığında firmaların verimliliği %63 artıyor.
  • Firmaların %95’i teşvik,ödüllendirme,özel gün uygulamalarının çalışan sadakatini arttırdığını belirtiyor.


REFERANSLARIMIZ