SİTEMİZ ÜZERİNDEN SATIN ALIM GERÇEKLEŞTİKTEN SONRA ÜRÜNÜNÜZ HAZIRLANMAYA BAŞLAR.ÜRÜNLER ÜRÜN DETAYLARINDA BELİRTİLEN SÜRELER İÇERİSİNDE KARGOYA TESLİM EDİLİR.

SADECE BEBEK HEDİYELERİ KATEGORİSİNDE YER ALAN ÜRÜNLER GENELDE AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.

BEBEK HEDİYELERİNDE AYNI GÜN TESLİMAT:Firmamız İzmir'de yer almaktadır.SADECE İzmir 'e kurye ile AYNI GÜN TESLİMAT imkanı bulunmaktadır.Diğer illere kargo ile gönderim yapılmaktadır.

BEBEK HEDİYELERİNDE KARGO İLE TESLİMAT: Siparişiniz kargoya verildikten sonra gidecek olan şehre göre 24 ile 48 saat arasında teslimat sağlanır.

Cumartesi,Pazar ve resmi tatil günlerinde kargo firmalarının kapalı olması nedeni ile bir sonraki iş gününde teslim edilir.

Kargo firması tarafından yaşanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.  

 

Teslimat :

Sipariş edilen ürün/ürünler en geç üç (3) gün içerisinde alıcının belirlediği kargo firmasının ilgili şubesine teslim edilir.

Sipariş edilen ürün/ürünler "Sipariş Onay" aşamasında alıcı tarafından belirlenen kargo firması ile alıcının teslimat adresine gönderilir.

Kargonun alıcıya teslimat süresi, teslimat iline ve kargo firmalarının yaygınlığına bağlı olarak değişmektedir.

Ürünler, kargo şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.

Ürün, alıcıdan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden firmamız sorumlu tutulamaz.

Teslimatlarda sorun yaşanmaması için sevkiyat bilgilerinin doğru yazılması, teslimat yapılacak adreste bulunulması gerekmektedir.


Hasarlı Kargo :

Hasarlı paketler için teslimat öncesi kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer kargo şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride vardır.

Paket alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın alıcıda kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda firmamıza bildirilmelidir.